HENRY UNGER. Mapp med 5 akvatintetsningar, signerade och numrerade 31/180.

77046. HENRY UNGER. Mapp med 5 akvatintetsningar, signerade och numrerade 31/180.

Bildyta 57 x 43 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 57 x 43 cm.

Antal besök: 1 745