770421. KARMSTOL, rokokostil, 1800-tal.

Stomme förgylld, sits och rygg beklädd, bredd 77 cm, rygghöjd 84 cm.

Åldersslitage, repor och märken.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Föremålsnr
770421

Om auktionshuset

Namn
Momsnr
SE660220157301
Org.nr
6602201573
Telefon
035-12 53 23
Adress

Verkstadsgatan 2
302 60 Halmstad
Sverige

Antal besök: 586