KARMSTOL, rokokostil, 1800-tal.

770421. KARMSTOL, rokokostil, 1800-tal.

Stomme förgylld, sits och rygg beklädd, bredd 77 cm, rygghöjd 84 cm.

Åldersslitage, repor och märken.

Antal besök: 663