BESTICK, 160 delar, nysilver, "Drotten", GAB, 1900-tal.

77018. BESTICK, 160 delar, nysilver, "Drotten", GAB, 1900-tal.

12 matgafflar, 12 matknivar, 12 matskedar, 12 bordsgafflar, 12 bordsknivar, 12 bordsskedar, 12 smörgåsgafflar, 12 dessertgafflar, 12 dessertknivar, 12 dessertskedar, 12 kaffeskedar, 12 teskedar, 6 assiettgafflar, 2 smörknivar, såssked, syltsked, 2 serveringsskedar, potatissked, osthyvel, sardingaffel, serveringsgaffel.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 522