BORDSUR, Tempus Fugit.

BORDSUR, Tempus Fugit.
76948. BORDSUR, Tempus Fugit.

Med dekor i gulmetall. Höjd 22 cm.

Mindre repor samt skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
76948. BORDSUR, Tempus Fugit.

Mindre repor samt skador.

Antal besök: 2 554