SIDNEY E. PAGET. TILLSKRIVEN. England. 1800-talets slut. Vilande figurer i landskap. Olja på duk. Osignerad, ram märkt S.Paget.

76880. SIDNEY E. PAGET. TILLSKRIVEN. England. 1800-talets slut. Vilande figurer i landskap. Olja på duk. Osignerad, ram märkt S.Paget.

30 x 55 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 55 cm.

Antal besök: 1 794