IDA VON SCHULZENHEIM. Motiv med får. Akvarell. Signerad I v Schulzenheim.

76879. IDA VON SCHULZENHEIM. Motiv med får. Akvarell. Signerad I v Schulzenheim.

22 x 12,5 cm.

Obetydliga fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

22 x 12,5 cm.

Obetydliga fläckar.

Antal besök: 1 959