Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
IDA VON SCHULZENHEIM. Motiv med får. Akvarell. Signerad I v Schulzenheim.
76879. IDA VON SCHULZENHEIM. Motiv med får. Akvarell. Signerad I v Schulzenheim.
22 x 12,5 cm.
Obetydliga fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
22 x 12,5 cm.
Obetydliga fläckar.
Gomér & Andersson Linköping
1 959