EUGEN KASK. Landskap med träd, Pastell. Signerad och daterad -84.

76853. EUGEN KASK. Landskap med träd, Pastell. Signerad och daterad -84.

36 x 53 cm.

Eugen Kask (1918–1998)

Gör en kostnadsfri värdering!

36 x 53 cm.

Eugen Kask (1918–1998)

Antal besök: 5 620