SOFFA, Dux, 1970-tal.

SOFFA, Dux, 1970-tal.
76815. SOFFA, Dux, 1970-tal.

Tresits. Klädsel i svart skinn. Längd ca 197 cm

Enligt uppgift inköpt 1973.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
76815. SOFFA, Dux, 1970-tal.

Enligt uppgift inköpt 1973.

Slitage.

Antal besök: 1 614