GLASFÖREMÅL, 1800-1900-tal.

GLASFÖREMÅL, 1800-1900-tal.
76776. GLASFÖREMÅL, 1800-1900-tal.

Karaffer, kannor, skålar mm.

Bruksslitage. Proppar och lock saknas på en del flaskor och karaffer. Dålig gängning på glasskål med nysilverfot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Karaffer, kannor, skålar mm.

Antal besök: 589