SMYCKESSKRIN med div bjouterier, silversmycken, FICKUR, Omega.

76772. SMYCKESSKRIN med div bjouterier, silversmycken, FICKUR, Omega.

Skrin, höjd ca 10 cm.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skrin, höjd ca 10 cm.

Skador, slitage.

Antal besök: 810