SOFFBORD samt HYLLA Stringmodell, 1900-talets mitt.

76696. SOFFBORD samt HYLLA Stringmodell, 1900-talets mitt.

Soffbord, omärkt, längd ca 85 bredd 52 höjd 58 cm.
Hylla med 2 gavlar tot höjd ca 76 cm, 3 hyllplan.

Slitage, repor, fläckar. Beslag fastsatta under bordets skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 877