EVALD BJÖRNBERG. Motiv från Florens, olja å duk (uppfodrad), signerad daterad 1951.

76687. EVALD BJÖRNBERG. Motiv från Florens, olja å duk (uppfodrad), signerad daterad 1951.

34 x45 cm.

Evald Björnberg (1895–1971)

Gör en kostnadsfri värdering!

34 x45 cm.

Evald Björnberg (1895–1971)

Antal besök: 818