KERAMIKFÖREMÅL, 20 delar, Rörstrand och Upsala Ekeby.

76583. KERAMIKFÖREMÅL, 20 delar, Rörstrand och Upsala Ekeby.

Fruktservis, 7 delat, Louise Adelborg, Rörstrand.
Fruktservis, 12 delar, Upsala Ekeby.
Fat, Mari Simmulson, Upsala Ekeby.

Bruksslitage, krackelyr. Fat med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 658