KERAMIK och METALL, bl.a. Husqvarna, Gustafsberg samt LAMPFOT, fotogen.

76571. KERAMIK och METALL, bl.a. Husqvarna, Gustafsberg samt LAMPFOT, fotogen.

Servisdelar.
Plåtburkar, bl.a. Göta karameller.
Koppar och tenn mm.

Skador, nagg. slitage, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Servisdelar.
Koppar och tenn mm.

Antal besök: 729