DRAGSPEL, HB Registrato, 1900-talets första hälft.

76542. DRAGSPEL, HB Registrato, 1900-talets första hälft.

Knappdragspel.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Knappdragspel.

Slitage.

Antal besök: 7 736