SKEDAR, 6 st, silver med niello, stämplade Kiev, 1900-tal. Vikt 74 gram.

76493. SKEDAR, 6 st, silver med niello, stämplade Kiev, 1900-tal. Vikt 74 gram.

Längd ca 10,5 cm.

Slitage, bortfall på niello.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 10,5 cm.

Slitage, bortfall på niello.

Antal besök: 766