SOFFBORD, 1960-tal.

SOFFBORD, 1960-tal.
76481. SOFFBORD, 1960-tal.

Längd 119, bredd 52, hödj 56 cm. Total längd 153 cm med utdragsskiva.

Slitage, fläckar, repor, missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!
76481. SOFFBORD, 1960-tal.

Antal besök: 837