FIGURGRUPP, snidat och bemålat trä, signerad H G Hedin och daterad 1945.

76379. FIGURGRUPP, snidat och bemålat trä, signerad H G Hedin och daterad 1945.

Höjd ca 14,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 14,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 529