SOFFA, Art Deco, 1930-tal.

SOFFA, Art Deco, 1930-tal.
76307. SOFFA, Art Deco, 1930-tal.

Björk med inläggningar i gavlarna. Resårstoppad sits o.rygg och lös plymå.Längd 210, bredd 75 höjd 90 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 664