SORTERINGSSKÅP, Kungl. Postverket, 1900-talets mitt.

76296. SORTERINGSSKÅP, Kungl. Postverket, 1900-talets mitt.

Grönlackerad plåt. 21 fack. Längd 105 Bredd 77 Höjd 195.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 1 410