STOL, stämpelmärkt "Karl Andersson's", 1900-talets andra hälft.

76293. STOL, stämpelmärkt "Karl Andersson's", 1900-talets andra hälft.

Flätad sits.

Slitage, skador, mindre defekt i flätning, fläck på sits, lagning samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flätad sits.

Antal besök: 805