PALL, Gustaviansk stil, 1900-tal.

76232. PALL, Gustaviansk stil, 1900-tal.

Brännmärkt "Bjerkenfors möbler Revsudden". Längd 50, bredd 37, höjd 48.

Mindre bruksslitage. smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 990