ANSGARIUS BÖRJESSON. Olja på duk, signerad - 49.

76211. ANSGARIUS BÖRJESSON. Olja på duk, signerad - 49.

"ålhomma", 54 x 64 cm.

Ansgarius Börjesson (1903–1990)

Gör en kostnadsfri värdering!

"ålhomma", 54 x 64 cm.

Antal besök: 2 088