SILVER, 3 delar, bland annat Christian Hammer Stockholm 1849. Tot vikt 163 gram.

76187. SILVER, 3 delar, bland annat Christian Hammer Stockholm 1849. Tot vikt 163 gram.

Lockask med dekor av amorin, Christian Hammer Stockholm 1849, dia 7, höjd ca 5 cm.
Borstgrepp, stmpl AGD Stockholm 1911, längd ca 16,5 cm.
Servettring stmpl import 830, dia ca 4,5 cm.

Slitage, bucklor. Borstgrepp med namngravyr samt limrester. Servettring med namngravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 075