SILVER, 3 delar, bland annat Christian Hammer Stockholm 1849. Tot vikt 163 gram.
76187. SILVER, 3 delar, bland annat Christian Hammer Stockholm 1849. Tot vikt 163 gram.
Lockask med dekor av amorin, Christian Hammer Stockholm 1849, dia 7, höjd ca 5 cm.
Borstgrepp, stmpl AGD Stockholm 1911, längd ca 16,5 cm.
Servettring stmpl import 830, dia ca 4,5 cm.
Slitage, bucklor. Borstgrepp med namngravyr samt limrester. Servettring med namngravyr.