SKÅL, sterlingsilver, Poole, "Paul Revere Reproduction".

76186. SKÅL, sterlingsilver, Poole, "Paul Revere Reproduction".

Diameter ca 15 cm. Vikt ca 230 g.

Slitage och bucklor, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 547