RESEGRAMMOFON, 1900-tal.

76172. RESEGRAMMOFON, 1900-tal.

Parlophone Primax.

Slitage, fläckar, skador. Lås skadat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Parlophone Primax.

Antal besök: 1 926