RING, 23k guld samt 18k vitguld med enligt uppgift tanzanit. Vikt 11,1 gram.

76155. RING, 23k guld samt 18k vitguld med enligt uppgift tanzanit. Vikt 11,1 gram.

23k guld stämplad BLB Linköping, Storlek ca 19,5.

Gravyrer invändigt, Bruksslitage. Smärre slitage, nagg på sten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 175