BARNVAGN/DOCKVAGN, 1940/50 tal.

76149. BARNVAGN/DOCKVAGN, 1940/50 tal.

Docka samt gumminalle medföljer.
Längd på vagn ca 115 cm.

Slitage/skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd på vagn ca 115 cm.

Slitage/skador.

Antal besök: 10 560