LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, rokoko, 1700-tal.

76119. LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, rokoko, 1700-tal.

Tidigare varit försilvrade. Höjd ca 19 cm.

Slitage. Bristningar samt lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 232