TAKLAMPA, etikettsmärkt konsthantverk Tyringe, 1900-talets andar hälft.

76114. TAKLAMPA, etikettsmärkt konsthantverk Tyringe, 1900-talets andar hälft.

Höjd ca 24 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 24 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 815