MEKANISK ELEFANT "JUMBO", litograferad plåt. 1920-tal.

76112. MEKANISK ELEFANT "JUMBO", litograferad plåt. 1920-tal.

Höjd 9,5 cm. I originalkartong. Nyckel medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 843