VÄGGUR, urtavla märkt Josef Leja Stockholm, 1800/1900-tal.

76032. VÄGGUR, urtavla märkt Josef Leja Stockholm, 1800/1900-tal.

Urtavla i alabaster. En nyckel finns. Ca 50 x 50 cm.

Slitage, skador. Spricka på urtavla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 614