TAKKRONA, 1920-30-tal.

TAKKRONA, 1920-30-tal.
75989. TAKKRONA, 1920-30-tal.

Takkrona Ek, diameter 74, höjd 85 cm.

Bruksslitage, lös del, skada.

Gör en kostnadsfri värdering!
75989. TAKKRONA, 1920-30-tal.

Bruksslitage, lös del, skada.

Antal besök: 1 118