BANKETTER 1 par, Trafalgarmodell, empire, 1800-tal.

75987. BANKETTER 1 par, Trafalgarmodell, empire, 1800-tal.

Längd ca 55 cm.

Slitage, sprickor, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 55 cm.

Slitage, sprickor, lagningar.

Antal besök: 791