TAKARMATURER, lackerad plåt, 1970-tal.

75980. TAKARMATURER, lackerad plåt, 1970-tal.

höjd 35 cm.

bruksslitage samt kontakter saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 35 cm.

Antal besök: 584