BESTICKSCHATULL, märkt Joh. Rönnqvist & Söner, juvelerare Örebro, 1900-talets första hälft.

75949. BESTICKSCHATULL, märkt Joh. Rönnqvist & Söner, juvelerare Örebro, 1900-talets första hälft.

Ek med metallhandtag, längd ca 50, höjd 25, bredd 38 cm.

Slitage. Sprickor. Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 472