BORDSLAMPOR 1 par, glas, etikettmärkt Italimport Stockholm, 1900-talets slut.

75915. BORDSLAMPOR 1 par, glas, etikettmärkt Italimport Stockholm, 1900-talets slut.

Höjd till och med lampsockel ca 44,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 942