SUNE ALEHAMMAR. Olja på duk, signerad.

75910. SUNE ALEHAMMAR. Olja på duk, signerad.

Kustbild med fartyg, 46 x 61 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 708