JEANINE AEPLY. Bemålad reproduktion, efter Signac, signerad a tergo och numrerad 192/300.

75907. JEANINE AEPLY. Bemålad reproduktion, efter Signac, signerad a tergo och numrerad 192/300.

"Le pont Marie", 44 x 63 cm.

Uppfodrad på duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Le pont Marie", 44 x 63 cm.

Uppfodrad på duk.

Antal besök: 1 620