JEANINE AEPLY. Bemålad reproduktion, efter Vlaminck, signerad a tergo och numrerad 137/600.

75897. JEANINE AEPLY. Bemålad reproduktion, efter Vlaminck, signerad a tergo och numrerad 137/600.

"Les arbres rouges", 64 x 80 cm.

uppfodrad på duk, spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

uppfodrad på duk, spricka.

Antal besök: 1 936