ÅNGMASKINSMODELLER, 2 st, 1900-talets första hälft.

75885. ÅNGMASKINSMODELLER, 2 st, 1900-talets första hälft.

En märkt med märkt PA Norstedt & Söner Stockholm. Höjd ca 15-25 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 557