BESTICKDELAR, , silver, Nils Hansen, Norge.

75741. BESTICKDELAR, , silver, Nils Hansen, Norge.

Bestående av: 6 gafflar, 6 skedar, 6 knivar, 2 smörknivar, total vikt ca 770 g.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 1 343