OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, "Porträtt av Baronessan Marianne Henriette Guillemette de Seyffertitz. 1700 tal.

75726. OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, "Porträtt av Baronessan Marianne Henriette Guillemette de Seyffertitz. 1700 tal.

Enligt text på baksida utförd år 1762.
80 x 64 cm.

Skador/slitage/krakelyr/färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

80 x 64 cm.

Antal besök: 2 442