HERRARMBANDSUR, Breitling Navitimer, Geneve, 1960 tal.

75721. HERRARMBANDSUR, Breitling Navitimer, Geneve, 1960 tal.

Boettnr :1306267
Diameter 40 mm.

Smärre repor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Boettnr :1306267
Diameter 40 mm.

Smärre repor och slitage.

Antal besök: 2 336