A.MONTESANI. Klippor vid havet. Olja på duk. Signerad A.Montasami.

75719. A.MONTESANI. Klippor vid havet. Olja på duk. Signerad A.Montasami.

60 x 120 cm.

Skador på ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 120 cm.

Skador på ram.

Antal besök: 2 110