RAM MED BEMÅLAT TRYCK PÅ GLAS, 1700/1800-tal.

75682. RAM MED BEMÅLAT TRYCK PÅ GLAS, 1700/1800-tal.

Man och kvinna. Trycket troligen senare än ramen. Innermått på ramen 15,5 x 11,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 719