BORDSUPPSATS, porslin, Art Deco, Gunthersfeld AG, Gehren, Tyskland, 1920/30-tal.

75648. BORDSUPPSATS, porslin, Art Deco, Gunthersfeld AG, Gehren, Tyskland, 1920/30-tal.

Dansös. Höjd ca 25 cm. Diam. ca 20 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 3 073