SIMONE DE DARDEL. Kvinnoporträtt, olja på duk, signerad.

75570. SIMONE DE DARDEL. Kvinnoporträtt, olja på duk, signerad.

35 x 27 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x 27 cm.

Antal besök: 1 546