BYRÅ, 1900-tal.

BYRÅ, 1900-tal.
754894. BYRÅ, 1900-tal.

Längd ca 77 cm, bredd 36 cm, höjd ca 70 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
754894. BYRÅ, 1900-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 925