VAS, gröntonat glas, 1900-tal.

754713. VAS, gröntonat glas, 1900-tal.

Höjd 21 cm. Diameter 15 cm.

Ytslitage.

Höjd 21 cm. Diameter 15 cm.

Ytslitage.

Antal besök: 542