754713. VAS, gröntonat glas, 1900-tal.

Höjd 21 cm. Diameter 15 cm.

Ytslitage.

Höjd 21 cm. Diameter 15 cm.

Ytslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Föremålsnr
754713

Om auktionshuset

Namn
Momsnr
SE660220157301
Org.nr
6602201573
Telefon
035-12 53 23
Adress

Verkstadsgatan 2
302 60 Halmstad
Sverige

Antal besök: 376